top of page

Accuhorsemat® – unikalna na rynku derka do akupresury koni


Odpowiednia dieta, suplementacja, prawidłowo prowadzony plan treningowy. Wszystko po to, aby koń osiągał coraz lepsze rezultaty. Czy jednak możemy zrobić coś więcej? Tak, warto skorzystać z szerokiej gamy zabiegów regeneracyjnych. Odpowiednie zabiegi pomoże dobrać wykwalifikowany fizjoterapeuta koni. Jednak są także rozwiązania, które bezpiecznie możemy stosować sami, każdego dnia. Takim innowacyjnym rozwiązaniem są derki do akupresury.

Derki do akupresury marki Accuhorsemat zostały stworzone specjalnie dla koni. Wykorzystują wyjątkowe właściwości akupresury: zwiększają przepływ krwi, zmniejszają napięcie mięśni, powodują wydzielanie endorfin. W efekcie ich działania koń rozluźnia się i lepiej się czuje. Dlaczego to wszystko takie istotne? Pamiętajmy, że silne i stałe napięcie mięśniowe powoduje ból. Co więcej, konsekwencją tego może być problem z nabudowaniem mięśni, pogorszenie ruchu, skrócenie wykroku czy przenoszenie ciężaru ciała na inną partię ciała. Ponadto takie mięsnie gorzej się też regenerują. To wszystko nie pomaga w rozwoju, a czasem wręcz odwrotnie, może powodować regres w treningu. W codziennej regeneracji i rozluźnieniu może pomóc właśnie derka Accuhorsemat.

Derki Accuhorsemat można stosować zarówno przed, jak i po treningu. Kiedy stosujemy je przed treningiem, pomagamy zaopatrzyć mięsnie konia w większą ilość tlenu oraz zwiększamy przepływ krwi. Dzięki temu tkanka mięśniowa lepiej jest przygotowana do pracy. Stosują Accuhorsemat po wysiłku, pomagamy mięśniom szybciej się zregenerować. co ważne, derki Accuhorsemat są niezwykle łatwe w użytkowaniu i nie wymagają zasilania.


Szybsza regeneracja, lepsza kondycja i widoczne postępy w treningu teraz są możliwe, dzięki derkom Accuhorsemat.


18 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page